Apartamenty Kopernika M-2

Białystok

369 599 zł

Informacje

Piętro 1/6
Numer oferty 266
Dzielnica Przydworcowe
Typ budownictwa cegła
Rok budowy 2022
Garaż miejsca postojowe
Taras 20,10 m2
miejscowość

Białystok

ulica Kopernika

Opis nieruchomości

“Apartamenty Kopernik”

położone są u zbiegu ulic: Kaczorowskiego i Kopernika. To właśnie lokalizacja czyni to miejsce szczególnie atrakcyjnym. Stąd spacerem dotrzeć można do Śródmieścia. Wyjazd we wszystkie strony jest ułatwiony poprzez sąsiadujące, szerokie arterie komunikacyjne. Jednocześnie – do dyspozycji mamy szeroką pulę autobusów miejskich. W sąsiedztwie znajduje się campus Politechniki Białostockiej.

usługi i handel w Koperniku

W parterze budynku pojawią się przydatne usługi i handel – dzięki temu codzienne życie tutaj nie będzie wymagało użycia samochodu.

Terminy realizacji: Etap 1 – gotowy, Etap 2 – I 2022

Nowy punkt odniesienia, projekt renomowanej warszawskiej pracowni TPPI. Budynek w zabudowie pierzejowej o zmiennej wysokości – od VI do VIII pięter. Miejsca postojowe znajdą się w kondygnacjach podziemnych. Nowoczesny wygląd i jakość zastosowanych materiałów to dopiero połowa sukcesu.

W “Koperniku” położyliśmy nacisk na jakość i funkcjonalność mieszkań. Przemyślane układy funkcjonalne zadowolą wszystkich mieszkańców. Dodaliśmy powiększone okna, akustyczną izolację ścian i zielony dziedziniec rekreacyjny.

Zadaj pytanie odnośnie nieruchomości

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie w powyższym formularzu danych osobowych przez serwis Salon-developera.pl (Administratora) w celu wyjaśnienia zgłoszonej przeze mnie sprawy zgodnie z polityką prywatności.  Typ oferty
  Lokalizacja
  Typ nieruchomości
  Więcej filtrów
  zwiń filtry
  Cena
  Liczba pokoi
  Metraż