O nas

Kim jesteśmy?


Salon Developera.pl jest nowoczesnym i dynamicznym serwisem poprzez
, który Klient uzyskuję usługi oraz dostęp do szerokiej oferty mieszkań, lokali i domów z rynku pierwotnego i wtórnego. ( pełna oferta od lutego 2021 r)

Informacje o nas

Wprowadzamy nowatorską usługę MIESZKANIE OD DEWELOPERA, która ma na celu kompleksową usługę przeprowadzenia bezpiecznej transakcji od przedstawienia danej oferty mieszkania od dewelopera, umówienia spotkania z deweloperem, pomoc w negocjacji ceny, załatwienie ekipy remontowej, architekta wnętrz oraz sprawdzenia jego faktycznego stanu prawnego jak i technicznego, aż do samego bezpiecznego przeniesienia własności na rzecz Klienta.

Usługa MIESZKANIE OD DEVELOPERA daje Klientowi bezpieczeństwo i satysfakcję podczas transakcji jak i wymierną oszczędność czasu Klienta, ponieważ korzystając z serwisu salon-developera.pl ma szeroką ofertę deweloperską w jednym miejscu.

Salon-developera.pl organizuję drzwi otwarte inwestycji z rynku wtórnego jak i mieszkań od dewelopera.

Od lutego  br. salon-developera.pl pośredniczyć będzie w najmie mieszkań, domów, magazynów, lokali, placów, garaży, miejsc parkingowych oraz kupnie-sprzedaży mieszkań, domów, lokali, kamienic, magazynów, garaży, działek rolnych, budowlanych, siedlisk jak i działek przemysłowych.
Jesteśmy elastyczni, pracujemy codziennie, dostosowując godziny pracy do potrzeb naszych klientów.

Wykonujemy również usługi anty-windykacyjne związane z komorniczymi zajęciami nieruchomości a także regulowaniem ich stanów prawnych.

zapraszamy Salon Developera.pl

Typ oferty
Lokalizacja
Typ nieruchomości
Więcej filtrów
zwiń filtry
Cena
Liczba pokoi
Metraż